حضور سرزده معاونت اجرایی منطقه 3 افق کوروش در انبار و فروشگاه های استان آذربایجان غربی - اخبار افق کوروش - فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

اخبار افق کوروش /  اخبار مناطق

چاپ
حضور سرزده معاونت اجرایی منطقه 3 افق کوروش در انبار و فروشگاه های استان آذربایجان غربی
۱۳۹۸/۱۲/۱۵

حضور سرزده معاونت اجرایی منطقه 3 افق کوروش در انبار و فروشگاه های استان آذربایجان غربی

معاونت اجرایی منطقه 3 فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با حضور در انبار و فروشگاه های این منطقه از زحمات همکاران قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در پی شیوع ویروس کرونا و از لحظات اولیه شروع این بحران، منطقه 3 افق کوروش تمام تلاش خود را برای فراهم کردن محیطی سالم و بهداشتی در سطح فروشگاه به کار گرفت که مشتریان عزیز در کمال صحت و سلامت بتوانند به تأمین نیازهای روزانه خود بپردازند.

سجاد نصرالهی معاونت اجرایی منطقه 3 شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با حضور در شعب این شرکت در استان آذربایجان غربی ضمن بازدید از این شعبات و پیگیری وضعیت بهداشتی فروشگاه ها، از زحمات همکاران فروشگاهی که با تمام قوا و رعایت اصول بهداشتی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند، قدردانی نمود.

 وی همچنین از انبارهای منطقه 3 بازدید کرده و از نزدیک موارد مربوط به تأمین به موقع کالا را پیگیری نمود و از تلاش بی وقفه همکاران انبار افق کوروش تقدیر کرد.


برچسب ها:

کرونا
ویروس کرونا
مقابله با کرونا
تخفیف
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

اخبار مناطق

انتخاب منطقه