تخفیفات مازاد علاوه بر تخفیفات همیشگی
دسترسی آسان (حضوری، تلفنی، اینترنتی)
تازگی کالا
تنوع برند
شرکت افق کوروش آمادگی انعقاد قرارداد همکاری با سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های دولتی، خصوصی و مردمی در قالب فروش کوروش‌کارت (بن‌کارت) نقدی، غیرنقدی (اعتباری، اقساطی و کالا)، تخفیف مازاد به کارت‌های عضو شتاب و تسویه از روش‌های الکترونیکی و مدرن را دارد.
1- طرح فروش کارت تنخواه اعتباری
اهداء کارت تنخواه به شرکت‌ها و سازمان‌های طرف قرارداد با بازپرداخت ۴۵ روزه

2- اهداء کوروش کارت با پرداخت نقدی با شرایط ذیل
3- طرح قرارداد فروش سازمانی با استفاده از کارت‌های عضو شتاب
در این طرح بر اساس تنظیم صورت‌جلسه و یا تفاهم‌نامه، کارت‌های بانکی پرسنل زیرمجموعه سازمان‌ها با فرمت فایل اکسل دریافت و در همه فروشگاه‌های شرکت تعریف می‌شود. به کارت‌هـای معرفی شده یکی از تخفیفات ذیل بر اساس توافق تعلق می‌گیرد. نکته:
* در صورتی‌که کارت معرفی شده، قبلا توسط سازمانی دیگر معرفی شده باشد تخفیفات متعلقه مطابق با توافقات با سازمانی است که اولین بار کارت را معرفی کرده است .
تخفیفات پلکان به‌صورت تجمیع خریدهایی که با یک کارت در طی یک ماه انجام می‌شود، تعلق می‌گیرد. به عنوان مثال اگر طی یک ماه دو بار خرید انجام شود به خرید دوم درصد تخفیف جمع دو خرید تعلق می‌گیرد.
* درصورتی‌که تعداد کارت‌های معرفی شده بیشتر از 2000 کارت باشد.
ذیل فاکتور گزینه ای با عنوان تخفیف ویژه سازمان مربوطه ذکر می گردد.
4- طرح فروش اعتباری

در این طرح بر اساس تنظیم صورت‌جلسه و یا تفاهم‌نامه با سازمـان‌ها و ارگـان‌های دولتـی و خصوصـی به روش‌های الکترونیکی نوین (با استفاده از کد ملی و یا شمـاره همـراه)، پرسنل زیر مجموعه سازمان‌ها می‌توانند به‌صورت اعتباری از فروشگاه‌های افق کوروش در سراسر کشور بهره‌مند شونـد.