سوالات متداول
چگونه می توانم در سایر مراکز خدماتی، امتیازات خودم رو به تخفیف تبدیل کنم؟

برای مصرف امتیاز و گرفتن تخفیف تو مراکز باید اول در صفحه اصلی اپلیکیشن، "بازارچه تخفیف" رو انتخاب کنی.
داخل بازارچه تخفیف، مرکز خدمت دهنده ای که مدنظرت هست رو انتخاب می کنی. توضیحات لازم در موردشون و نحوه استفاده اومده.
برخی از مراکز کد تخفیف دارن که می تونی اون کدها رو در صورت داشتن امتیاز لازم بگیری.
فقط قبل از دریافت کد تخفیف باید با مراجعه به وبسایت یا اپلیکیشن اون مجموعه، از خدمت دهی‌اش در شهر و محل سکونت خودت اطمینان حاصل کنی و بعد کد تخفیف رو بگیری. چون امتیاز کسر شده قابل برگشت نیست.
مراکز خدمت دهنده دو مدل هستن:
1- یا اپلیکیشن و وبسایت دارن که یه فضایی رو برای وارد کردن کد تخفیف در نظر گرفتن. برای این مراکز حتما باید کد تخفیف بگیری تا بعد از ثبت، از مبلغ پرداختی کم بشه و اون خدمت رو با تخفیف دریافت کنی.
2- یا حضوری هستن که در مراجعه به این مراکز، لازمه که موبایل خودت را همراه داشته باشی.
- یکسری از این مراکز حضوری، کد تخفیف دارن. بعد از اینکه کد تخفیفشون رو گرفتی، به صفحه اصلی اپلیکیشن برمی گردی و "بازارچه تخفیف" رو انتخاب می کنی. بالای صفحه سمت چپ، کدهای تخفیف من رو می زنی. کد تخفیف بصورت QR Code قابل نمایش هست که برای گرفتن تخفیف و دریافت خدمت، اون رو به اپراتور اون مرکز نشون می دی تا اسکنش کنه.
- یکسری دیگه مراکز حضوری، کد تخفیف ندارن که برای این دست مراکز باید کد شناسایی بگیری.
نحوه گرفتن کد شناسایی هم به این صورت هست که باید روی عکست بزنی تا وارد صفحه پروفایل بشی و "کد شناسایی" رو انتخاب کنی. QR-Code یا کد شناسایی تولید شده و شماره همراه خودت را در اختیار پذیرنده قرار می دی تا مبلغ تخفیف به طور سیستمی محاسبه و معادلش امتیاز کسر بشه.

سوالات پر بازدید
آیا در خرید اعتباری برای بازنشستگان بهره باز پرداخت وجود دارد ؟
خیر شما فقط مبلغ اعتبار اولیه را  در 3 قسط پرداخت می کنید. ( بهره 0 درصد می باشد.)
طبق مصوبه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بر روی چه گروه کالاهایی قیمت تولید کننده درج می گردد؟
طبق مصوبه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بر روی کالاهای ذیل قیمت تولیدکننده درج می گردد: 1- کالاهای شوینده (انواع پودرلباسشویی و..) 2- محصولات سلولزی ( دستمال کاغذی، پوشک و ..) 3- انوع سس 4- انواع رب 5- کنسروها 6- ترشیجات 7- ماکارونی 8- انواع آبمیوه 9- آب معدنی 10- ماءالشعیر 11- نوشابه گازدار
تخفیف یکی بخر دو تا ببر چیست؟
در این طرح برخی کالاها (که در هر یک از شعبه های افق کوروش متفاوت می باشد) ، شامل تخفیف 50% می باشد به این صورت که اگر کالا در فاکتور به صورت زوج باشد، تخفیف 50% روی آن اعمال می گردد. این طرح تا 31 شهریور 1400 فعال می باشد.
با اینکه آدرسم عوض نشده، چرا فروشگاهی که از آن خرید میکردم تغییر کرده است؟
پس از انتخاب آدرس به نزدیکترین فروشگاه دارای ظرفیت فروش آنلاین متصل می شوید. لذا ممکن است فروشگاهی که به شمانزدیک تر است در آن زمان دارای ظرفیت نباشد.
کمپین زمستان با صرفه چیست ؟
در این طرح شما می توانید با خرید بالای 150 هزار تومان یک کوپن دریافت و در خرید بعدی خود از آن کوپن استفاده نمایید.
شرایط استفاده از کمپین زمستان با صرفه چیست؟
شروع تولید کوپن از تاریخ 4 بهمن تا 10 بهمن ماه می باشد. خرید بالای 150 هزار تومان (15 هزار تومان کوپن ، 10% تخفیف باشگاه مشتریان) خرید بالای 250 هزار تومان ( 30 هزار تومان کوپن ، 12% تخفیف باشگاه مشتریان) خرید بالای 350 هزار تومان (50 هزار تومان کوپن ، 14% تخفیف باشکاه مشتریان) استفاده از کوپن ها از تاریخ 11 بهمن تا 17 بهمن می باشد. استفاده از کوپن تا سقف  50 هزارتومان در خرید بعدی به شرط خرید بالای 100 هزار...
آیا کوپن به افرادی که عضو باشگاه مشتریان نیستند تعلق می گیرد؟
افرادی که عضو باشگاه مشتریان نیستند صرفا کوپن دریافت کرده و در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
مزیت عضو باشگاه مشتریان بودن در کمپین زمستان با صرفه چیست؟
افرادی که عضو باشگاه مشتریان هستند علاوه بر دریافت کوپن و شرکت دادن در قرعه کشی، 10% تخفیف بیشتری دریافت می کنند.
ساعات کاری فروشگاه ها به چه صورت است؟
ساعت کاری فروشگاه‌ها در تمام روزهای هفته از ساعت 08:30 الی 22:30 تعیین شده است. قابل ذکر است که در ایام خاص مانند روزهای 30 اسفند، اول، دوم ، سیزدهم فروردین و روزعاشورا تعطیل می باشند و البته در سایت و اینستاگرام افق کوروش اطلاع رسانی می گردد. همچنین ساعت کاری در روز تاسوعا تا ساعت 15 می باشد. ساعت کاری واحدهای اداری نیز از شنبه تا چهارشنبه8:00 الی 16:30 و پنجشنبه‌ها 08:00 الی 12:00 است. همچنین در صورت تغییر ساعات کاری در محدودیت های کرونا...
فرق بین قیمت مصرف کننده و قیمت تولیدکننده چیست؟
کالاهای دارای قیمت مصرف کننده ساختار قیمتی به صورت ذیل دارند: قیمت فروش فروشگاه = قیمت مصرف کننده درج شده بر روی کالا - % تخفیف اعمالی کالاهای دارای قیمت تولیدکننده ساختار قیمتی به صورت ذیل دارند: قیمت فروش فروشگاه = قیمت تولید درج شده بر روی کالا + %هزینه حمل و نقل +% سود شرکت   در کالاهایی که قیمت مصرف کننده دارند همواره قیمت های فروشگاه پایین تر یا برابر با قیمت مصرف کننده می باشند. در کالاهایی که قیمت تولیدکننده دارند قیمت فروش...