سوالات متداول
گوشت خریدم کیفیت ندارد، آیا می توانم مرجوع کنم؟

گوشت انواع مختلفی دارد و مشتریان می بایست با توجه به نوع مصرف خود گوشت مورد نظر خود را انتخاب کنند. گوشت هایی که با عنوان سردست به فروش می رسد شامل گوشت، چربی و استخوان می باشد، لذا وجود چربی و استخوان بدیهی می باشد. همچنین گوشت خورشتی همانطور که روی بسته بندی محصول نوشته شده، معمولا شامل 2.5 درصد چربی می باشد. 
لازم به ذکر است که کالاهای پروتئینی قابلیت این را ندارند که پس از خارج کردن از یخچال مدت زیادی در دمای محیط قرار بگیرند. لذا به محض خرید باید گوشت فریز گردد. همچنین هنگام خرید می بایست در خصوص نوع محصول داخل بسته بندی دقت فرمایید. مثلا روی محصول نوشته شده سیرابی . این محصول فاقد شیردان می باشد. اما اگر نوشته باشد سیرابی و شیردان ، شامل هر دو مورد می باشد.
گوشت جز کالاهایی می باشد که به محض باز شدن بسته بندی کیفیت و بوی نامطبوع آن خرابی یا عدم خرابی آن مشخص می باشد. لذا پس از خرید و مواجه شدن با بوی نامطبوع فورا با پشتیبانی افق کوروش به شماره 1572 تماس حاصل فرمایید تا مورد بررسی شود. همچنین گوشت در جای سرد داخل یخچال نگهداری شود و از دور انداختن آن خودداری فرمایید.
در صورتی که از وجود استخوان یا چربی در زیر محصول خریداری شده شکایت دارید، اگر محصول سردست باشد، مورد شما ثبت و به واحد بازرگانی اطلاع رسانی می گردد. اما اگر گوشت خورشتی باشد، این مورد قابل پیگیری و تعویض خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که محصول باید به طور کامل بازگردانده شود و نباید مصرف یا دور انداخته شود..
در صورتی که به محض خرید و پس از باز کردن آن متوجه بوی بد محصول شده اید، ضمن تماس با پشتیبانی افق کوروش به شماره 1572 فورا به فروشگاه مراجعه نموده و کالا را مرجوع نمایید. اما در صورتی که پس از چند روز و هنگام استفاده از گوشت ، متوجه بوی بد آن شده اید، متاسفانه این مورد قابلیت پیگیری و مرجوعی ندارد. 

سوالات پر بازدید
آیا در خرید اعتباری برای بازنشستگان بهره باز پرداخت وجود دارد ؟
خیر شما فقط مبلغ اعتبار اولیه را  در 3 قسط پرداخت می کنید. ( بهره 0 درصد می باشد.)
طبق مصوبه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بر روی چه گروه کالاهایی قیمت تولید کننده درج می گردد؟
طبق مصوبه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بر روی کالاهای ذیل قیمت تولیدکننده درج می گردد: 1- کالاهای شوینده (انواع پودرلباسشویی و..) 2- محصولات سلولزی ( دستمال کاغذی، پوشک و ..) 3- انوع سس 4- انواع رب 5- کنسروها 6- ترشیجات 7- ماکارونی 8- انواع آبمیوه 9- آب معدنی 10- ماءالشعیر 11- نوشابه گازدار
تخفیف یکی بخر دو تا ببر چیست؟
در این طرح برخی کالاها (که در هر یک از شعبه های افق کوروش متفاوت می باشد) ، شامل تخفیف 50% می باشد به این صورت که اگر کالا در فاکتور به صورت زوج باشد، تخفیف 50% روی آن اعمال می گردد. این طرح تا 31 شهریور 1400 فعال می باشد.
با اینکه آدرسم عوض نشده، چرا فروشگاهی که از آن خرید میکردم تغییر کرده است؟
پس از انتخاب آدرس به نزدیکترین فروشگاه دارای ظرفیت فروش آنلاین متصل می شوید. لذا ممکن است فروشگاهی که به شمانزدیک تر است در آن زمان دارای ظرفیت نباشد.
کمپین زمستان با صرفه چیست ؟
در این طرح شما می توانید با خرید بالای 150 هزار تومان یک کوپن دریافت و در خرید بعدی خود از آن کوپن استفاده نمایید.
شرایط استفاده از کمپین زمستان با صرفه چیست؟
شروع تولید کوپن از تاریخ 4 بهمن تا 10 بهمن ماه می باشد. خرید بالای 150 هزار تومان (15 هزار تومان کوپن ، 10% تخفیف باشگاه مشتریان) خرید بالای 250 هزار تومان ( 30 هزار تومان کوپن ، 12% تخفیف باشگاه مشتریان) خرید بالای 350 هزار تومان (50 هزار تومان کوپن ، 14% تخفیف باشکاه مشتریان) استفاده از کوپن ها از تاریخ 11 بهمن تا 17 بهمن می باشد. استفاده از کوپن تا سقف  50 هزارتومان در خرید بعدی به شرط خرید بالای 100 هزار...
آیا کوپن به افرادی که عضو باشگاه مشتریان نیستند تعلق می گیرد؟
افرادی که عضو باشگاه مشتریان نیستند صرفا کوپن دریافت کرده و در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
مزیت عضو باشگاه مشتریان بودن در کمپین زمستان با صرفه چیست؟
افرادی که عضو باشگاه مشتریان هستند علاوه بر دریافت کوپن و شرکت دادن در قرعه کشی، 10% تخفیف بیشتری دریافت می کنند.
ساعات کاری فروشگاه ها به چه صورت است؟
ساعت کاری فروشگاه‌ها در تمام روزهای هفته از ساعت 08:30 الی 22:30 تعیین شده است. قابل ذکر است که در ایام خاص مانند روزهای 30 اسفند، اول، دوم ، سیزدهم فروردین و روزعاشورا تعطیل می باشند و البته در سایت و اینستاگرام افق کوروش اطلاع رسانی می گردد. همچنین ساعت کاری در روز تاسوعا تا ساعت 15 می باشد. ساعت کاری واحدهای اداری نیز از شنبه تا چهارشنبه8:00 الی 16:30 و پنجشنبه‌ها 08:00 الی 12:00 است. همچنین در صورت تغییر ساعات کاری در محدودیت های کرونا...
فرق بین قیمت مصرف کننده و قیمت تولیدکننده چیست؟
کالاهای دارای قیمت مصرف کننده ساختار قیمتی به صورت ذیل دارند: قیمت فروش فروشگاه = قیمت مصرف کننده درج شده بر روی کالا - % تخفیف اعمالی کالاهای دارای قیمت تولیدکننده ساختار قیمتی به صورت ذیل دارند: قیمت فروش فروشگاه = قیمت تولید درج شده بر روی کالا + %هزینه حمل و نقل +% سود شرکت   در کالاهایی که قیمت مصرف کننده دارند همواره قیمت های فروشگاه پایین تر یا برابر با قیمت مصرف کننده می باشند. در کالاهایی که قیمت تولیدکننده دارند قیمت فروش...