سوالات متداول
هنگام ثبت کد قرعه کشی با خطا مواجه می شوم، علت چیست؟
  • اگر با پیغام کارت نامعتبر می باشد و یا قبلا ثبت شده مواجه می شوید به این علت است که کارت بانکی شما توسط خودتان یا شخص دیگری و با شماره موبایل دیگری ثبت شده است. در این صورت بهتر است با همان شماره وارد سامانه شوید، در این صورت به طور اتوماتیک سیستم کارت شما را شناسایی کرده و وارد قسمت ثبت کد می شوید . همچنین در صورتی که خودتان این کارت را قبلا ثبت نکرده باشید، می توانید کارت بانکی دیگری که به نام خودتان می باشد را در سامانه ثبت فرمایید. همچنین در صورتی که اطمینان دارید که خودتان کارتتان را قبلا در باشگاه مشتریان افق کوروش ثبت نکرده اید، با شماره پشتیبانی افق کوروش 1572 تماس حاصل فرمایید یا مشکل خود را در اپلیکیشن باشگاه مشتریان مطرح فرمایید تا همکاران ما مورد را بررسی نمایند.
  • در صورتی که با پیغام خطای ارتباط با سرور مواجه می شوید، بهتر است در ساعت های دیگر شبانه روز مجددا تلاش فرمایید. احتمال دارد به دلیل درخواست زیاد کاربران ارتباط سرور با سایت به حالت ناپایدار قرار گرفته باشد که به زودی برطرف خواهد شد. لذا بهتر است چند ساعت دیگر مجددا تلاش فرمایید. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.
  • در صورتی که با خطای 500 مواجه شدید ، به این علت می باشد که شما مدت زیادی است که وارد سامانه شده اید ولی به دلیل عدم استفاده از سایت به صورت اتوماتیک از سایت خارج شده اید . لذا دوباره سایت را بارگیری نموده و وارد شوید و کد خود را ثبت فرمایید.
  • در صورتی که با پیغام کد تکراری می باشد مواجه شدید، به این علت می باشد که این کد را قبلا در سامانه ثبت نموده اید و یا شماره کارت بانکی شما قبلا همراه با شماره همراه دیگری در باشگاه مشتریان تعریف شده است . برای برطرف شدن این مشکل می بایست همان شماره همراهی را وارد نمایید که در اپلیکیشن باشگاه مشتریان به کارت مورد نظرتان متصل می باشد. در صورتی که مطمئن هستید که کد را قبلا ثبت ننموده اید. در صورتی که مشکل برطرف نشده بود خواهشمند است با شماره پشتیبانی افق کوروش 1572 تماس حاصل فرمایید تا همکاران مشکل شما را رسیدگی  و برطرف نمایند.
  • همچنین لازم به توضیح است که تاریخ بالای فاکتور خرید شما باید در بازه زمانی روزهای جشنواره فعال انجام شده باشد.

جهت آشنایی بیشتر با شرایط هر جشنواره و همچنین توضیحات تکمیلی مربوطه به صفحه مربوط به جشنواره ها مراجعه فرمایید.

سوالات پر بازدید
آیا در خرید اعتباری برای بازنشستگان بهره باز پرداخت وجود دارد ؟
خیر شما فقط مبلغ اعتبار اولیه را  در 3 قسط پرداخت می کنید. ( بهره 0 درصد می باشد.)
طبق مصوبه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بر روی چه گروه کالاهایی قیمت تولید کننده درج می گردد؟
طبق مصوبه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بر روی کالاهای ذیل قیمت تولیدکننده درج می گردد: 1- کالاهای شوینده (انواع پودرلباسشویی و..) 2- محصولات سلولزی ( دستمال کاغذی، پوشک و ..) 3- انوع سس 4- انواع رب 5- کنسروها 6- ترشیجات 7- ماکارونی 8- انواع آبمیوه 9- آب معدنی 10- ماءالشعیر 11- نوشابه گازدار
تخفیف یکی بخر دو تا ببر چیست؟
در این طرح برخی کالاها (که در هر یک از شعبه های افق کوروش متفاوت می باشد) ، شامل تخفیف 50% می باشد به این صورت که اگر کالا در فاکتور به صورت زوج باشد، تخفیف 50% روی آن اعمال می گردد. این طرح تا 31 شهریور 1400 فعال می باشد.
با اینکه آدرسم عوض نشده، چرا فروشگاهی که از آن خرید میکردم تغییر کرده است؟
پس از انتخاب آدرس به نزدیکترین فروشگاه دارای ظرفیت فروش آنلاین متصل می شوید. لذا ممکن است فروشگاهی که به شمانزدیک تر است در آن زمان دارای ظرفیت نباشد.
کمپین زمستان با صرفه چیست ؟
در این طرح شما می توانید با خرید بالای 150 هزار تومان یک کوپن دریافت و در خرید بعدی خود از آن کوپن استفاده نمایید.
شرایط استفاده از کمپین زمستان با صرفه چیست؟
شروع تولید کوپن از تاریخ 4 بهمن تا 10 بهمن ماه می باشد. خرید بالای 150 هزار تومان (15 هزار تومان کوپن ، 10% تخفیف باشگاه مشتریان) خرید بالای 250 هزار تومان ( 30 هزار تومان کوپن ، 12% تخفیف باشگاه مشتریان) خرید بالای 350 هزار تومان (50 هزار تومان کوپن ، 14% تخفیف باشکاه مشتریان) استفاده از کوپن ها از تاریخ 11 بهمن تا 17 بهمن می باشد. استفاده از کوپن تا سقف  50 هزارتومان در خرید بعدی به شرط خرید بالای 100 هزار...
آیا کوپن به افرادی که عضو باشگاه مشتریان نیستند تعلق می گیرد؟
افرادی که عضو باشگاه مشتریان نیستند صرفا کوپن دریافت کرده و در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
مزیت عضو باشگاه مشتریان بودن در کمپین زمستان با صرفه چیست؟
افرادی که عضو باشگاه مشتریان هستند علاوه بر دریافت کوپن و شرکت دادن در قرعه کشی، 10% تخفیف بیشتری دریافت می کنند.
ساعات کاری فروشگاه ها به چه صورت است؟
ساعت کاری فروشگاه‌ها در تمام روزهای هفته از ساعت 08:30 الی 22:30 تعیین شده است. قابل ذکر است که در ایام خاص مانند روزهای 30 اسفند، اول، دوم ، سیزدهم فروردین و روزعاشورا تعطیل می باشند و البته در سایت و اینستاگرام افق کوروش اطلاع رسانی می گردد. همچنین ساعت کاری در روز تاسوعا تا ساعت 15 می باشد. ساعت کاری واحدهای اداری نیز از شنبه تا چهارشنبه8:00 الی 16:30 و پنجشنبه‌ها 08:00 الی 12:00 است. همچنین در صورت تغییر ساعات کاری در محدودیت های کرونا...
فرق بین قیمت مصرف کننده و قیمت تولیدکننده چیست؟
کالاهای دارای قیمت مصرف کننده ساختار قیمتی به صورت ذیل دارند: قیمت فروش فروشگاه = قیمت مصرف کننده درج شده بر روی کالا - % تخفیف اعمالی کالاهای دارای قیمت تولیدکننده ساختار قیمتی به صورت ذیل دارند: قیمت فروش فروشگاه = قیمت تولید درج شده بر روی کالا + %هزینه حمل و نقل +% سود شرکت   در کالاهایی که قیمت مصرف کننده دارند همواره قیمت های فروشگاه پایین تر یا برابر با قیمت مصرف کننده می باشند. در کالاهایی که قیمت تولیدکننده دارند قیمت فروش...