سوالات متداول
چرا کد تخفیفم اعمال نمی شود؟

مشتری گرامی به اطلاع می رساند در حال حاضر چند نوع کد تخفیف داریم.
1- کد تخفیف وفاداری - مربوط به مشتریانی است که عضو باشگاه مشتریان افق کوروش می باشند . این کد تخفیف در صورت فعال بودن در اینستاگرام افق کوروش در بخش استوری ها اطلاع رسانی می گردد.
2- کد تخفیف اولین خرید - که مربوط به مشتریانی می باشد که اولین بار از افق کوروش خرید اینترنتی انجام می دهند. این کد نیز در صورت فعال بودن در اینستاگرام افق کوروش در بخش استوری ها ارائه می گردد.

نکته: با هر سیم کارت و هر دستگاه تلفن همراه یکبار بیشتر مجاز به استفاده از این نوع کد تخفیف نمی باشد.
3- کد تخفیف پیامکی - که با توجه به محاسبات سیستمی در صورتی که حائز شرایط دریافت این نوع کد تخفیف باشید، به شماره همراه شما پیامک می گردد و فقط مختص همان شماره همراه می باشد.
4- کد تخفیف مربوط به جشنواره - این نوع کد تخفیف مربوط به جشنواره بوده و مشتریان در ایام جشنواره های خاص می توانند در وب سایت جشنواره my.okcs.com با ثبت کد قرعه کشی شانس برنده شدن کد قرعه کشی را پیدا کنند. چنانچه برنده این نوع کد تخفیف شوند - که دارای شرایط حداقل خرید( مثلا حداقل خرید 100 هزار تومان ) و تاریخ انقضا می باشد می توانند نسبت به استفاده از این کد در اکالا و انتخاب فروشگاه افق کوروش اقدام نمایند. مشتریان برای استفاده این نوع کد تخفیف حتما باید آخرین نسخه اپ باشگاه را روی گوشی خود نصب داشته باشند.  در غیر این صورت با پیغام خطا یا عدم اعمال کد مواجه می شوند.

برای راهنمایی در مورد نصب و دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن باشگاه مشتریان کلیک فرمایید. 

در خصوص کد تخفیف موارد زیر حائز اهمیت است:
1- شما برای استفاده از کد های تخفیف افق کوروش ، الزاما می بایست در برنامه اکالا پس از ثبت لوکیشن خود، خرید از افق کوروش را  انتخاب کنید. در غیر این صورت با پیغام کد تخفیفم نا معتبر است مواجه می شوید. 
همچنین در صورتی که کد تخفیف شما مربوط به اکالا باشد، حتما می بایست جهت اعمال کد تخفیف خرید از اکالا را انتخاب نمایید.
زیرا که افق کوروش فروشگاهی است که از طریق اپلیکیشن اکالا فروش اینترنتی خود را فراهم نموده است.

2- کد های تخفیف همه دارای تاریخ انقضا می باشند، لذا مطمئن شوید که کد تخفیف شما منقضی نشده باشد.

3-  در صورتی که خرید انجام داده اید ولی به هر دلیلی درخواست لغو یا مرجوعی سفارش داده باشید، کد تخفیف شما غیر قابل استفاده خواهد بود. و با پیغام بیش از حد مجاز از کد تخفیف استفاده کرده اید مواجه می شوید اما در صورتی که لغو سفارش از طرف ما باشد، کد تخفیف شما همچنان قابل استفاده خواهد بود.
همچنین در صورتی که یک یا چند کالا را از لیست خرید خود حذف کرده باشید، از بین رفتن کد تخفیف بستگی به سقف خرید کد شما  دارد.
در غیر این صورت می توانید با شماره های 1572 مربوط به فروشگاه افق کوروش یا 1535 مربوط به اکالا تماس حاصل نموده و همکاران پس از بررسی صحت موارد، کد تخفیف جدیدی به شما ارائه می نمایند.

4- همه کد های تخفیف دارای محدودیت تعداد دفعات مجاز استفاده از آن می باشند.

5- برای کالاهای تنظیم بازار مانند روغن ، قند،  شکر، گوشت، مرغ و برخی محصولات دیگر که نرخ تنظیم بازاری دارند کد تخفیف اعمال نمیشود و مجموع قیمت سایر کالاهای سبد خرید شما می بایست بیشتر از محدودیت حداقل خرید کد تخفیف شما باشد.  

6 -کد تخفیف اولین خرید صرفا مخصوص یکبار استفاده در هر تلفن همراه می باشد. لذا مشتریان نمیتوانند با استفاده از یک تلفن همراه و تغییر حساب کاربری در اپلیکیشن مجددا از کد تخفیف اولین خرید استفاده کنند.

سوالات پر بازدید
آیا جشنواره جدید افق کوروش شروع شده است؟
مشتری گرامی شما می توانید از طریق لینک زیر از جشنواره های فعال و همچنین جشنواره های پیشین افق کوروش آگاهی یابید. همچنین برندگان هر جشنواره نیز در همین قسمت قابل مشاهده می باشند. https://www.okcs.com/festivals/
آیا برنامه قرعه کشی افق کوروش از تلویزیون صدا و سیما پخش خواهد شد؟
قرعه کشی مربوط به جشنواره ماه مبارک رمضان  جمعه هر هفته ساعت 20:15 تا 21:00 شبکه یک سیما پخش می شود و هر برنامه قرعه کشی مربوط به تاریخ یا تاریخ های  مشخصی است که در هر برنامه عنوان قرعه کشی و تاریخ آن اعلام می گردد. همچنین شما پس از ثبت کد قرعه کشی، از تاریخ ثبت تا پایان قرعه کشی های همان جشنواره  شانس برنده شدن خواهید داشت. همچنین برنامه های قرعه کشی دراینستاگرام افق کوروش به آدرس https://www.instagram.com/okcs.ir/ نیز قرار می گیرند...
جشنواره خرید با صرفه افق کوروش از چه زمانی آغاز و تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟
از  8 خرداد ماه  تا 10 مرداد ماه 1400 جشنواره برقرار بوده و قرعه کشی مربوط به هر تاریخ نیز چند روز بعد از آن صورت می گیرد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شرکت و جوایز جشنواره ، تمدید جشنواره و همچنین مشاهده برندگان و هرگونه اطلاعات تکمیلی می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.  https://www.okcs.com/festivals/view/73/basarfeh
جوایز جشنواره خرید با صرفه چیست؟
جوایز این جشنواره هر هفته 7 برنده 50 میلیون تومانی می باشد . همچنین شما می توانید در سایت افق کوروش قسمت جشنواره ها برندگان مربوط به هر جشنواره را مشاهده نمایید. جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید. https://www.okcs.com/festivals/view/73/basarfeh
ساعت کاری فروشگاه در ماه مبارک رمضان به چه صورت است ؟
ساعت کاری در فروشگاه در ماه مبارک رمضان طبق روال سابق می باشد وفروشگاه از ساعت 8:30 صبح الی 22:30 به صورت یکسره باز خواهد بود.
چرا کد تخفیفم اعمال نمی شود؟
مشتری گرامی به اطلاع می رساند در حال حاضر چند نوع کد تخفیف داریم. 1- کد تخفیف وفاداری - مربوط به مشتریانی است که عضو باشگاه مشتریان افق کوروش می باشند . این کد تخفیف در صورت فعال بودن در اینستاگرام افق کوروش در بخش استوری ها اطلاع رسانی می گردد. 2- کد تخفیف اولین خرید - که مربوط به مشتریانی می باشد که اولین بار از افق کوروش خرید اینترنتی انجام می دهند. این کد نیز در صورت فعال بودن در اینستاگرام...
چرا باید شماره کارت بانکی خود را در سامانه من اوکی ام ثبت کنم؟ چگونه اعتماد کنم؟
شرکت در قرعه کشی های افق کوروش منوط به عضویت در باشگاه مشتریان می باشد. لذا با ثبت کارت بانکی خود شما همزمان با ثبت کد قرعه کشی عضو باشگاه مشتریان افق کوروش می شوید. همچنین دریافت شماره کارت از شما جهت جلوگیری از تخلفات ثبت کد قرعه کشی توسط فرد دیگری دریافت می شود. همچنین اطمینان داشته باشید که کلیه اطلاعات شما نزد افق کوروش محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت. ...
آیا هزینه ارسال سفارش از افق کوروش رایگان شده است؟
از تاریخ 30 فروردین تا 26 اردیبهشت 1400 شما همراهان همیشگی افق کوروش می توانید با انتخاب هر کدام از کالاها به صورت آنلاین سفارش گذاری کنید و خرید را بدون هیچ هزینه ی درب منزل تحویل بگیرید. لازم به توضیح است که هزینه ارسال هم برای ارسال عادی و هم برای ارسال یک ساعته در این بازه رایگان خواهد بود. البته می بایست در اپلیکیشن اکالا ، پس از ثبت لوکیشن خود، خرید از افق کوروش را انتخاب نمایید...
آیا ساعات کاری فروشگاه ها در ایام محدودیت های کرونا و تعطیلات مرتبط با آن تغییر خواهد کرد؟
خیر هم اکنون روال کاری فروشگاه ها مانند سابق بوده و در صورت تغییر اطلاع رسانی می گردد و فروشگاه از ساعت 8:30 صبح الی 22:30 به صورت یکسره باز خواهد بود.
هنگام ثبت کد قرعه کشی با خطا مواجه می شوم، علت چیست؟
اگر با پیغام کارت نامعتبر می باشد و یا قبلا ثبت شده مواجه می شوید به این علت است که کارت بانکی شما توسط خودتان یا شخص دیگری و با شماره موبایل دیگری ثبت شده است. در این صورت بهتر است با همان شماره وارد سامانه شوید، در این صورت به طور اتوماتیک سیستم کارت شما را شناسایی کرده و وارد قسمت ثبت کد می شوید . همچنین در صورتی که خودتان این کارت را قبلا ثبت نکرده باشید، می...