اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اهدا سبد کالای اقلام اساسی به خانواده زندانیان نیازمند استان کرمان
1400/09/28

اهدا سبد کالای اقلام اساسی به خانواده زندانیان نیازمند استان کرمان

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در آستانه فرا رسیدن شب یلدا سبد کالای حاوی اقلام اساسی به مرکز خدمات اجتماعی اداره کل زندان‌های کرمان و خانواده زندانیان تحت پوشش این مرکز؛ اهدا کرد.

 

به گزارش شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، این شرکت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و ترویج فرهنگ نیکوکاری، روز یکشنبه 28 آذر ماه تعدادی سبد کالا حاوی کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، قند، شکر، چای، رب، و ... به خانواده زندانیانی که به دلیل مشکلات عدیده مالی تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی اداره کل زندان‌های استان کرمان قرار دارند اهدا کرد.

حمايت از اقشار نیازمند جامعه در استان‌های محروم و بویژه خانواده زندانيان و پيشگيری از آسيب‌های اجتماعی كه ممكن است خانواده زندانيان دچار شوند از جمله موضوعاتی است که شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود به آنها توجه می‌کند.


برچسب ها:

m16m
اقلام اساسی
استان کرمان
اهدا سبد کالای اقلام اساسی
اداره کل زندان‌های کرمان
منطقه 16 افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

اهداء محموله کالاهای اساسی به موسسه خیریه نگهداری از معلولین ذهنی و سالمندان آشتیان

1400/11/06

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش؛ در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، یک محموله شامل کالاهای اساسی خوراکی و مواد شوینده و بهداشتی را به موسسه خیریه نگهداری از معلولین ذهنی و سالمندان آشتیان اهدا کرد.

رتبه سی و هفتم شرکت‌های برتر ایران و دو رتبه اول کشوری برای افق کوروش

1400/11/05

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش؛ در بیست و چهارمین دوره رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) عنوان سی و هفتمین شرکت برتر ایران؛ "رتبه اول" از نظر شاخص فروش و "رتبه اول" از نظر بهره وری کل عوامل در گروه فروشگاه‌ها را کسب کرد.