اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
پذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور
1400/02/22
با امضاء تفاهم نامه و انجام اولین تراکنش، اجرایی شد:

پذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور

در مراسم امضاء تفاهم نامه پذیرش و بهره برداری از کیف پول الکترونیک جیرینگ که روز سه شنبه 21 اردیبهشت برگزار شد با انجام اولین تراکنش، کیف پول الکترونیک جیرینگ در کلیه فروشگاه های افق کوروش در سراسر کشور، پذیرش و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ در مراسم امضاء تفاهم نامه پذیرش و بهره برداری از کیف پول الکترونیک جیرینگ در کلیه شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش که با حضور دکتر حسین صبوری؛ قائم مقام مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، قائم مقام و عضو هیات مدیره همراه اول، مدیرعامل شرکت فناوران انیاک و مدیرعامل شرکت پرداخت اول کیش( جیرینگ) و برخی از مدیران این شرکت ها برگزار شد با انجام اولین تراکنش؛ پذیرش و بهره برداری کیف پوال الکترونیک جیرینگ در کلیه شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور آغاز شد.

بر اساس تفاهم‌نامه‌ شرکت فروشگاه‌های افق زنجیره‌ای کوروش و شرکت پرداخت اول کیش(جیرینگ) هزینه خرید از فروشگاه‌های افق کوروش، از طریق اپلیکیشن و کیف پول جیرینگ قابل پرداخت است.

با پذیرش کیف پول الکترونیک جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش که یکی از خدمات این شرکت برای مشتریان خود است ضمن این که مشتریان از استفاده فیزیکی از کارت بانکی در دوران شیوع ویروس کرونا بی‌نیاز می شوند می توانند  با نصب اپلیکیشن جیرینگ با رعایت شیوه نامه های بهداشتی که از اهمیت بالایی برخوردار است، در نهایت دقت و سلامت؛ علاوه بر سهولت در انجام فرایند پرداخت مالی، خرید بسته‌های شارژ  اینترنت و پرداخت قبوض خود را به ایمن‌ترین روش ممکن انجام دهند.

گفتنی است شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور که  با بیش از 2500 شعبه فروشگاهی به بخش خصوصی تعلق دارد از پیشگامان استفاده از تکنولوژی های نوین در شعب فروشگاهی خود محسوب می شود.

 


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
دکتر صبوری
کیف پول جیرینگ
همراه اول
انیاک
جیرینگ

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی‌ها با آرمان‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، عهد و پیمان بسته‌اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.