اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اهداء بیش از سه تن برنج به دو موسسه خیریه از سوی افق کوروش
1400/02/15
در ماه مبارک رمضان انجام شد :

اهداء بیش از سه تن برنج به دو موسسه خیریه از سوی افق کوروش

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بیش از سه تن برنج به انجمن خیریه مقابله با گرسنگی و موسسه نگهداری از سالمندان و معلولین ذهنی آشتیان اهدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی افق کوروش، این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و همزمان با ماه مبارک رمضان و شب های پر فضیلت قدر بیش از سه تن برنج به انجمن خیریه مقابله با گرسنگی و موسسه نگهداری از سالمندان و معلولین ذهنی آشتیان اهدا کرد.

گفتنی است مساعدت به انجمن های خیریه مردم نهاد و اهداء بسته های غذایی به نیازمندان در مناطق محروم یکی از اقداماتی است که شرکت فروشگاه های زنجیره ای  در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و به صورت منظم مورد توجه و اهتمام قرار داده است.

 


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
مسئولیت اجتماعی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی‌ها با آرمان‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، عهد و پیمان بسته‌اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.