اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
بازدید رئیس هیات مدیره افق کوروش از انبار های سرد و خشک شرکت در استان تهران
1398/06/10

بازدید رئیس هیات مدیره افق کوروش از انبار های سرد و خشک شرکت در استان تهران

رئیس هیات مدیره به همراه مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت در بازدید از انبارهای سرد و خشک افق کوروش در استان تهران از تلاش و زحمات همکاران قدردانی کردند. 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در این بازدید علی ابراهیمی رئیس هیأت مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از نظم و عملکرد انبارهای سرد و خشک استان تهران ابراز خرسندی نمود و ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همکاران ستادی و انبار این شرکت ، عملکرد مطلوب سیستم لجستیک شرکت را در خور شان نام افق کوروش دانست.

وی با اشاره به رشد و توسعه شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، بر بهینه سازی هزینه ها و افزایش بهره وری در زنجیره سرد و خشک تاکید کرد و افزود: کماکان فرصت های بهبود بسیاری در حوزه لجستیک افق کوروش وجود دارد و با تدوین شاخص های دقیق تر می توان بهره وری را در انبارهای شرکت افزایش داد. 

رئیس هیات مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش همچنین یکی از عوامل مهم در افزایش بهره وری را در تعامل بین واحدهای مختلف شرکت عنوان نمود و با قدردانی از هماهنگی و همکاری مطلوب واحدهای برنامه ریزی، بازرگانی، انبار و فروش با یکدیگر گفت: افق کوروشی ها همواره بهترین بودند و کماکان توان آن را دارند که بهترین باشند.  

در ادامه، امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش نیز با تقدیر از تعامل موجود بین واحدهای مختلف شرکت در جهت پیشبرد امور، گفت: در ابتدای مسیر، حوزه ی لجستیک و انبار و تأمین کالا از 250 تامین کننده جزء موضوعات پیچیده بود که به مرور زمان فرآیند آن بهبود پیدا کرد.

فخریان همچنین ضمن اعلام این خبر که هم اکنون شعب افق کوروش از 1600 شعبه عبور کرده است، بر افزایش و تکمیل ظرفیت انبارهای موجود شرکت تاکید کرد.  

همچنین آرزو منصوری مدیر برنامه ریزی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با اعلام آمارهایی به ارائه گزارش عملکرد انبارها و سیستم لجستیک پرداخت و در ادامه برنامه ریزی ها و پیش بینی های صورت گرفته جهت بهینه سازی انبارها و زنجیره تأمین فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش را تشریح کرد.

وی ضمن اشاره به وجودِ 17 انبار خشک به مساحت 116 هزار متر مربع و 11 انبار به مساحت 14 هزار مترمربع در زنجیره سرد، اعلام کرد: از آنجایی که زیر ساخت های شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای رشد و توسعه مهیا است، بر همین اساس با توجه به ترکیب کالایی، برنامه ها و روش هایی جهت بهینه سازی امور برنامه ریزی شده است.

مدیر برنامه ریزی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در پایان به تشریح عملکرد واحد تحلیل داده پرداخت و گفت: این واحد پیش بینی فروش را تخمین می زنند و بر اساس آن پیش بینی خرید صورت می پذیرد لذا درصد تحقق پیش بینی ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

 


برچسب ها:

افق کوروش
انبار خشک
انبار سرد
انبار افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
دکتر ابراهیمی
بازدید از انبار
زنجیره تامین
زنجیره توزیع
رئیس هیأت مدیره افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی‌ها با آرمان‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، عهد و پیمان بسته‌اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.