جشنواره ها

جشنواره باصرفه‎‌ترین نوروز قرن
جشنواره به اتمام رسیده
تعداد شرکت کنندگان: 0 نفر
تعداد برندگان: نفر

جشنواره باصرفه‎‌ترین نوروز قرن

با نزدیک شدن به آخر سال و نوروز باستانی، جشنواره افق کوروش هم حال و هوای نوروزی گرفته و شعارمون برای آخرین جشنواره قرن باصرفه‌ترین نوروز قرنه.

برای این جشنواره کوپن‌های تخفیف در نظر گرفته‌ایم:

  • به ازای خرید 150 هزار تومن، 10% تخفیف یعنی 15 هزار تومن
  • به ازای خرید 250 هزار تومن، 12% تخفیف یعنی 30 هزار تومن
  • به ازای خرید 350 هزار تومن، 14% تخفیف یعنی 50 هزار تومن

 

 

 

مشتریان عزیزمان می‌توانند از 4 الی 10 ام فروردین ماه پس از خریدشان، کوپن تخفیف دریافت کنند

و در تاریخ 11 الی 17 فروردین ماه از کوپن ها استفاده کنند و تا 50هزار تومان تخفیف دریافت نمایند.

حداقل خرید برای استفاده از کوپن تخفیف، 100هزار تومان می‌باشد.

 

بازه زمانی جشنواره:

شروع: 16 اسفند 1400

پایان: 12 فروردین 1401

 

سیب نماد سود منصفانه طرفین: سیب در سفره هفت‌سین نماد تندرستی اعضای خانواده در سال جدید و دوری از گزند بیماری است. سیب میوه‌ای است که تقریبا مورد علاقه‌ی تمام افراد است و می‌تواند نشانه‌ای از سود نیز باشد. ما آن را منصفانه با شما تقسیم می‌کنیم! سود کم در اندازه افق کوروش است که منصفانه‌بودن را رقم می‌زند.

یب، می‌تواند نشانه سود باشد، سود منصفانه، سهم من و تو)

سنجد نماد سبد خرید معقول: سنجد در سفره هفت‌سین نماد علاقه‌ی میان افراد است. این علاقه میان افراد خانواده همیشه قوی‌تر است. از قدیم می‌گفتند همسایه جز خانواده است! ما به عنوان همسایه تمام تلاشمان را کرده‌ایم که بهترین و مناسبت‌ترین سبد را برای همسایه‌ها تدارک ببنیم تا چیزی که نیاز ندارند را نخرند! تعداد کالا در افق کوروش نه مانند بعضی از بقالی‌ها خیلی کم و نه مانند خیلی از هایپرها گیج‌کننده است. در افق‌کوروش تعداد کالا مناسب و دقیق است!

(سنجد، نشانه علاقه و محبتی است که در همسایگی شماست)

سرکه نماد سرآغاز شفاف‌ترین خرید: سرکه در سفره هفت‌سین نمادی برای ابطال سحر و جادو بوده است. جادو نماد چیز مرموز است و برای همه‌ی مشتریان قیمت خرید عرضه کننده نیز یک چیز مرموز است. با اعلام قیمت خرید این چیز مرموز دیگر از میان رفته است. در افق‌کوروش شفاف‌ترین و باصرفه‌‌ترین خرید دردسترس شماست.

(سرکه، ابزار شفافیت طبیعت است، مثل یک خرید شفاف و باصرفه)

سکه نماد سرقیمت خریدن: سکه در سفره هفت‌سین نماد برکت است. بیشترین هزینه‌ی هر خانواده صرف مایحتاج روزانه می‌شود. اگر این اقلام به قیمت خریده شوند واقعاً مهمترین بخش هزینه ما صرفه‌جویی می‌شود. هر سال با دقت در انتخاب خرید از جایی مثل افق‌کوروش حداقل یک ماه خرید بیشتر را در اختیار داریم.

(سکه، نماد برکت است و با انتخاب درست، برکت در خانه می‌ماند)

سمنو نماد سفارش آسان: سمنو در سفره هفت‌سین نماد خواربار است. پختن سمنو کار طاقت‌فرسایی است اما اگر کس دیگری این زحمت را بکشد خوردن آن بسیار جذاب و دلچسب است. خرید گاهی حضوری و گاهی آنلاین مناسب است و اگر کسی آن را برای ما تدارک ببیند مثل خوردن سمنو جذاب خواهد بود. افق‌کوروش در تمام ایران خرید حضوری، اینترنتی و تلفنی را برای شما میسر ساخته است.

(سمنو، شیرینی بعد از سختی، مثل خرید آسان، پس از ساعت‌ها کار است)

سبزه نماد سرراست و تروتازه از تولید‌کننده: سبزه در سفره هفت‌سین نماد سرسبزی و تازگی است. وقتی کالا مستقیم و در کوتاه‌ترین و سریعترین شکل از تولید‌کننده به دست شما برسد یعنی نهایت تازگی! این فقط در افق کوروش به این حد از تازگی ممکن است.

(سبزه، سمبل تازگی و تراوت، مشوق انتخاب تازه‌ترین کالاست)

سیر نماد سلامتی و صحت: سیر در سفره هفت‌سین نماد تندرستی و سلامت است. کالاهای مصرفی روزانه اگر چه در زمان ورود به افق‌کوروش و چه در هر بار ورود به انبار آن کنترل می‌شود پس می‌توانید با چشمان بسته به تازگی و سلامت آن اطمینان کنید.

یر، نماد تندرستی، سرمشق ما برای کنترل سلامت همه کالاهاست)

 

شیوه های خرید:

  • مراجعه حضوری به یکی از شعب افق کوروش در سراسر کشور
  • خرید اینترنتی از سایت اکالا (با انتخاب خرید از فروشگاه افق کوروش)
  • خرید تلفنی با شماره گیری شماره:   1572 

زمان شرکت در جشنواره به پایان رسیده است