جشنواره ها

افق کوروش آنلاین شد
جشنواره به اتمام رسیده
تعداد شرکت کنندگان: 0 نفر
تعداد برندگان: نفر

افق کوروش آنلاین شد

فروشگاه افق کوروش امسال با شیوع کرونا با تاکیدی که بر اهمیت سلامت شهروندان اعم از مشتریان و پرسنل خود داشت، تمرکز خود را بر روی توسعه فروش اینترنتی با برند اُکالا قرار داد. 

با ورود به هفت سالگی افق کوروش اما دست‌اندرکاران این فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ به دلیل شرایط حاکم بر جامعه، قصد ندارند که سالگرد این فروشگاه را جشن بگیرند.

آذر امسال افق کوروش وارد هفت سالگی خود می‌شود. این فروشگاه طی این هفت سال با توسعه‌ی بیش از دو هزار و سیصد فروشگاه که نیمی از آنها در قالب فرانچایز (نمایندگی) به مردم تعلق دارد دو اتفاق ویژه را در صنعت خرده‌فروشی رقم زده است.

هر سال سالگرد تاسیس این فروشگاه جشن گرفته می‌شد، اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تبعات احتمالی که جشن با همه‌ی کنترلهای ما می‌تواند داشته باشد از یک سو و از سوی دیگر داغدار بودن بخشی از هموطنان، به این نتیجه رسیدیم که تمرکز این کمپین و هزینه‌های آن را بر روی توسعه فرهنگ خرید اینترنتی با مشوق‌های فوق‌العاده برای کسانی که هنوز این تجربه را از سر نگذرانده‌اند بگذاریم. برای مشاهده کامل متن خبر و مصاحبه با جناب آقای دکتر ابراهیمیان، معاونت بازاریابی افق کوروش، اینجا کلیک کنید.

جشن ما این است که نقشی هرچند کوچک در سلامتی و آرامش هموطنان عزیزمان چه مشتریان و چه همکارانمان با تامین به موقع مایحتاجشان و پیشگیری از شیوع کرونا داشته باشیم.

شروع یک خرید لذت بخش

زمان شرکت در جشنواره به پایان رسیده است